گام سوم بیمه کارآفرین : بیمه امید بازنشستگی

گام سوم بیمه کارآفرین: بیمه امید بازنشستگی
نکات مهم درباره بیمه امید بازنشستگی:
1- بیمه امید بازنشستگی حداقل مدت قرارداد ده سال است.
2- در بیمه امید بازنشستگی حقوق مادام العمر با افزایش 10% سالیانه دریافت میکنید.
3- شرایط سنی برای بیمه امید بازنشستگی از بدو تولد تا 50 سالگی است.
4- حداقل مبلغ برای تنظیم قرارداد ماهی پانصد هزار تومان درسال شش میلیون تومان است.
5- با توجه به محدودیت بیمه امید بازشستگی افراد بیشتر از 50 سال میتوانند بیمه عمر خریداری کنند.
6- شرایط تعدیل حق بیمه با افزایش 10% بصورت پیش فرض انتخاب شده است.
7- درصورت فوت در دوره مستمر بگیری حقوق ده سال دوره تضمین به ذینفع پرداخت میشود.
8- در بیمه امید بازنشستگی حقوق به افرادی که حتی تحت تکفل شما نیستن قابل پرداخت است.
9- بیمه امید بازنشستگی هیچ تعهدی برای پوشش سرمایه امراض، هزینه حادثه و غرامت ندارد.
10- بیمه بازنشستگی هیچگونه تغییر(کاهش و افزایش حق بیمه همچنین وام) در طول مدت ندارد.
11- بیمه امید بازنشستگی یک قرارداد مشخص معین با سود تضمینی 24% برای یک سال به اضافه سود مشارکت که سال به سال قطعی و به اندوخته بیمه نامه واریز میشود.
12- درصورت فوت بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه نامه برای بیمه نامه ماهی 500هزار تومانی صد و پنجاه میلیون تومان به ذینع پرداخت میشود
13- بیمه امید بازنشستگی سرمایه فوت، اندوخته و حقوق مشمول معافیت مالیاتی ماده 136 مالیات های مستقیم است

هشدار: دهه پرجمعیت به بازنشستگی نزدیک میشوند

با یک نگاه به ورود جمعیت دهه شصتی ها به سوابق و سنوات گذشته با دید بیمه ای و تحلیل های اجتماعی شوک های که در تورم و اشتغال ایجاد کردن میتوانید بررسی کنید. مثلا بازار تحصیلی و احداث دانشگاه آزاد غیر انتفاعی و گستردگی در شهر های کوچک. یا در دوره خدمت سربازی شرایط گوناگون بخشودگی خدمت خرید خدمت و معافیت های سوابق بسیج ایثارگری که به حداکثر رسید. همچنین در بازار های مالی از جمله بورس، بازار ملک، بازار خودرو، سکه، حتی دلار که بصورت انفجاری پتانسیل آنها آزاد شدن. به زودی این جمعیت به سن بازنشستگی میرسند و حقوق بگیر سازمان تامین اجتماعی، خدمات درمانی، لشکری و کشوری خواهند شد. نکته مهم اینکه جمعیت شاغلین از بازنشسته ها کمتر خواهد شد آیا به نظر شما حقوق بازنشستگی دهه شصتی ها پاسخگو هزینه های درمانی و زندگی این افراد خواهد شد؟ بیمه کارآفرین در سومین نوآوری محصولات بیمه ای طرح جدیدی از بیمه های بازنشستگی را وارد خدمات بیمه ای صنعت بیمه کرد.

گام اول: بیمه کارآفرین با توجه به نیاز و تقاضا جامعه شرایط و طرح های بروز ارائه میدهد. سال 1382 وقتی بیمه کارآفرین برای اولین بار طرح بیمه های عمر و سرمایه گذاری ارائه داد، بسیاری از شرکت ها و پیش کسوتان صنعت بیمه مخالفت کردن گفتن این طرح با شکست روبرو میشود و فقط یک بدنامی برای صنعت می ماند، پس از گذشت چهار سال یعنی 1386 با بررسی آمار احتمالات و ریسک سنجی های دقیق جناب آقای دکترخلیلی فر و دریافت تندیس ها و لوح تقدیرها بابت نوآوری سایر شرکت های بیمه به همراهی بیمه کارآفرین برای توسعه و ترویج فرهنگ بیمه های زندگی وارد بازار شدن.
گام دوم: بیمه کارآفرین در سال 1399 طرح جدیدی از بیمه های زندگی بنام بیمه عمر اندوخته دار ارائه داد که سقف پوشش ها و تعداد امراض و حوادث و حتی غرامت بستری که درنظر گرفته بود خیلی از شرکت ها حتی حاضر به رقابت نشدن یک مورد از آن پوشش 31 امراض خاص تا دو برابر سرمایه فوت که آن را بسیار متمایز کرد.

برای بیست سال آینده الان باید برنامه ریزی کرد نه بیست سال آینده:

در ابتدای توسعه و گسترش فرهنگ بیمه ای حتی بیمه پایه چه کارگر و چه کارفرما تمایلی به پرداخت حق بیمه نداشتن تا با تصمیمات قانون گذار الزام و اجبار آن از شرایط قرارداد و قانون کار شد. بعضا کارگرهایی بودن زمان حضور بازرس بیمه در انبار یا مکان های خارج از دید مخفی میشدن و خوشحال بودن که اسم ایشان در لیست نوشته نشد. حتی بیمه ثالث خودرو تا قبل اجبار و الزام قانونی ضریب نفوذ و استقبالی آنچنانی نداشت. امروزه با توجه آگاهی بیشتر و ارتقاع سطح تحصیلی عمومی جامعه کمتر کسی هست که از بیمه فرار کند. برای تهیه بیمه نامه با ما در ارتباط باشید بهترین و راحت ترین مسیر تماس با شخصی است که این خبر مهم به شما داده است.