سود یا ضرر بیمه عمر

سود یا ضرر بیمه عمر

اینجانب حسن موحدی فر افتخار این داشته ام که بصورت حضوری آموزش های لازم و نکات حرفه ای را نزد بنیانگذار بیمه های زندگی که لقب پدر بیمه عمر به خود اختصاص دادن بگذرانم.

از این رو نکته ای مهم که همچنان از ابهام آن، اکثر افراد غیرحرفه ای مثل نردبان از آن بالا میروند لازم است دستشان را رو شود.

عزیزان هم وطنان بدانید آگاه باشید،اگر بیمه زندگی از دیدگاه سرمایه گذاری تهیه کردید مسیر اشتباه انتخاب کرده اید، یا در زمان جلسه پرزنت، توضیحات کاملی ارائه نشده.
بیمه همان طورکه از نامش مشخصه اول یک بیمه است.

پس قابل مقایسه با هیچ یک از زمینه های سرمایه گذاری اهم از ملک، طلا، بورس، ارزو سپرده بانکی نمی باشد.

چرا قابل مقایسه نیست؟

دربیمه های زندگی هزینه پوشش های بیمه ای، بیمه اتکائی، سهم شراکت و ضمانت بیمه مرکزی، هزینه صدور و حق الزحمه نماینده فروش، از آن کسر میگردد، که درصورت انصراف حداقل زیر 5 سال زیانده است. (یعنی حتی بخشی از پرداختی های شما، منظور از اصل پول برگشت نمیشود)

آیا راهکاردارد؟

بله، با افزایش و کاهش ضریب سرمایه فوت و پوشش ها قابلیت تنظیم، کوتاه تر و طولانی تر کردن مدت دروه برگشت اصل و سود با مشاوره صحیح را دارد.

اما نکته مهمتر: دلیل خریدملک، طلا، ارز، و سپرده گذاری نزد بانک چیست؟

دغدغه و نگرانی،

خوشبختانه با طرح های جدید امروز در بیمه های زندگی و انشالله باخوش عهدی های شرکت های بیمه ای راهی برای حذف دغدغه و نگرانی ها(ازجمله بیماری بستری یاتامین تحصیل، آینده خود و فرزندان) ارائه شده که صرفا به اطلاع رسانی صحیح حرفه ای نیاز دارد. تادر نسل آینده شاهد کاهش دغدغه و نگرانی باشیم .

با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان

حسن-موحدی-فر-نماینده-برتر-بیمه-کارآفرین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *